Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tropická noc. Co znamená pojem Tropická noc z kategorie Různé?

Co je to Tropická noc? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tropická noc?

Tropická noc je označení pro takovou noc, ve které minimální teplota není nižší než 20 stupňů Celsia. V našich zeměpisných šířkách není takových nocí mnoho, ale jejich počet v posledních letech narůstá. Většina tropických nocí se vyskytuje v červenci a v srpnu, někdy také v červnu.
Dříve se tropické noci objevovaly jen v nížinách, nyní se rozšiřují po celém území a lze se s nimi setkat i v horských oblastech. Vyskytují se také ve velkých městech, kde vznikají městské tepelné ostrovy.

Význam slova, termín, co je to Tropická noc? Definice odborného termínu, slova Tropická noc. Co znamená pojem Tropická noc z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Tropická noc patří do kategorie Různé

Klíčová slova: co to je, význam, slovník, pojem, přesný význam, Různé, heslo, přesný výraz, definice, Tropická noc, popis, Různé, informace, co znamená, vysvětlení, Tropická noc

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tropická noc? resp. jaká je definice termínu Tropická noc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tropická noc, odpověď na dotaz co je to Tropická noc?. Víte např. kdo to je Barbora Šámalová? Znáte a víte kdo je Speditér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.