Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tristní. Co znamená odborný pojem Tristní z kategorie Různé?

Co je to Tristní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Tristní?

Přídavné jméno tristní (původem z latiny) znamená smutný, žalostný (např. Výsledek zápasu byl skutečně tristní). Označíme-li něco slovem tristní, dáváme tím najevo, že nás to velmi zklamalo (např. Jeho výkon v posteli byl opravdu tristní).


Co je to Tristní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tristní. Co znamená odborný pojem Tristní z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Tristní můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tristní je v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, slovník, odborný výraz, definice pojmu, formulace, Různé, termín, terminologie, informace, co znamená, Různé, terminus technicus, co to je, lexikon, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Tristní je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Tristní ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tristní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tristní ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Tristní ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Tristní ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Tristní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tristní například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Tristní? resp. co označuje slovo Tristní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tristní, odpověď na dotaz co je to Tristní?. Víte např. kdo to je Jindřich Šídlo? Znáte a víte kdo je Perfekcionalista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?