Co je to?
Definice výrazu, termínu Trenčkot. Co znamená odborný pojem Trenčkot z kategorie Různé?

Co je to Trenčkot? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Trenčkot?

Trenčkot (trenchcoat) je druh kabátu ve sportovnějším stylu. Nosí se často do deště, protože je nepromokavý. Typickými znaky trenčkotu jsou nárameníky a pásek. Materiálem pro výrobu tradičního trenčkotu je gabardén nebo popelín.
K nejžádanějším provedením patří trenčkot se dvěma řadami knoflíků. Oblíbená je i varianta trenčkotu s odnímatelnou podšívkou, popřípadě raglánovými rukávy. Trenčkot má poměrně dlouhou historii, nosil se již na počátku 20. století a je moderní dodnes.

Význam slova, termín, co je to Trenčkot? Definice výrazu, termínu Trenčkot. Co znamená odborný pojem Trenčkot z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Trenčkot s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Trenčkot je v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, Trenčkot, definice, co znamená, Trenčkot, termín, význam slova, přesný význam, wiki, slovník, význam, popis, význam pojmu, formulace, co to je, Různé

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Trenčkot? resp. co přesně znamená slovo Trenčkot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trenčkot, odpověď na dotaz co je to Trenčkot?. Víte např. kdo to je Petr Spálený? Znáte a víte kdo je Čecháček? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.