Co je to?
Odborný výraz, definice slova Test. Co znamená pojem Test z kategorie Různé?

Co je to Test? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Test?

Test je termín převzatý z angličtiny a je běžně používaný v mnoha oblastech. Obecně znamená "zkouška", např. ve škole slovo test označuje písemnou prověrku nebo práci. Test např. kvality potravin zkoumá a prověřuje jejich složení, kvalitu, zdravotní nezávadnost, odpovídající chuť nebo vůni, množství chemických přísad a podobně. Testovat můžeme prakticky cokoliv.

Význam slova, termín, co je to Test? Odborný výraz, definice slova Test. Co znamená pojem Test z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Test můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Test je v sekci Různé

Klíčová slova: Test, definice, co to je, formulace, Různé, Test, informace, termín, přesný význam, význam pojmu, wiki, slovník, synonymum, vysvětlení, Různé, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Test? resp. jaký je význam slova Test? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Test, odpověď na dotaz co je to Test?. Víte např. kdo to je Mechanik? Znáte a víte kdo je Sedlák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.