Co je to?
Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Co to je Nevěra? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nevěra

Nevěra je obecně porušení věrnosti ve vztahu. Jedná se o uskutečnění takových kontaktů s jiným člověkem, které mohou partnera citově zraňovat (platí pro normální jedince). Typickou nevěrou je pohlavní styk s jiným partnerem, ale může se jednat i o psychologickou výměnu důvěrných informací.
K nevěře nedochází pouze v manželství, ale i u párů, které spolu žijí ve společné domácnosti nebo v počátcích vztahu. Nevěra může být jednorázová, při které nejde o city, středně dlouhá – zde jde většinou o dobrodružství - a dlouhodobá s citovou angažovaností.

Význam slova, termín, co je to Nevěra? Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Nevěra? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Nevěra je v sekci Různé

Klíčová slova: slovo, co znamená, informace, vysvětlení, formulace, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, pojem, popis, co to je, Nevěra, přesný význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Nevěra? resp. co je to Nevěra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nevěra, odpověď na dotaz co je to Nevěra?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Nevěra hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?