Co je to?
Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Co to je Nevěra? Význam slova

Co znamená termín Nevěra? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Nevěra je obecně porušení věrnosti ve vztahu. Jedná se o uskutečnění takových kontaktů s jiným člověkem, které mohou partnera citově zraňovat (platí pro normální jedince). Typickou nevěrou je pohlavní styk s jiným partnerem, ale může se jednat i o psychologickou výměnu důvěrných informací.
K nevěře nedochází pouze v manželství, ale i u párů, které spolu žijí ve společné domácnosti nebo v počátcích vztahu. Nevěra může být jednorázová, při které nejde o city, středně dlouhá – zde jde většinou o dobrodružství - a dlouhodobá s citovou angažovaností.

Význam slova, termín, co je to Nevěra? Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Nevěra) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Nevěra patří do sekce Různé

Klíčová slova: co znamená, význam slova, formulace, heslo, přesný význam, definice, Různé, co to je, Různé, informace, slovo, popis, význam, slovník, Nevěra

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Nevěra? resp. jaký je přesný význam slova Nevěra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nevěra, odpověď na dotaz co je to Nevěra?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?