Co je to?
Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Co to je Nevěra? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nevěra?

Nevěra je obecně porušení věrnosti ve vztahu. Jedná se o uskutečnění takových kontaktů s jiným člověkem, které mohou partnera citově zraňovat (platí pro normální jedince). Typickou nevěrou je pohlavní styk s jiným partnerem, ale může se jednat i o psychologickou výměnu důvěrných informací.
K nevěře nedochází pouze v manželství, ale i u párů, které spolu žijí ve společné domácnosti nebo v počátcích vztahu. Nevěra může být jednorázová, při které nejde o city, středně dlouhá – zde jde většinou o dobrodružství - a dlouhodobá s citovou angažovaností.

Význam slova, termín, co je to Nevěra? Definice výrazu Nevěra. Co znamená odborný pojem Nevěra z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Nevěra se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: slovník, Různé, vysvětlení, definice, formulace, synonymum, popis, co to je, přesný význam, Nevěra, Nevěra, co znamená, pojem, informace, význam pojmu, význam slova

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Nevěra? resp. co znamená slovo Nevěra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nevěra, odpověď na dotaz co je to Nevěra?. Víte např. kdo to je Matyáš Korvín? Znáte a víte kdo je Gejša? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Nevěra hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?