Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lobbista. Co znamená pojem Lobbista z kategorie Různé?

Co je to Lobbista? Význam slova
Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lobbista?

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Heslo Lobbista patří do sekce Různé


Význam slova, termín, co je to Lobbista? Definice odborného termínu, slova Lobbista. Co znamená pojem Lobbista z kategorie Různé?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, heslo, formulace, význam slova, co to je, Lobbista, slovo, pojem, termín, popis, definice, informace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Lobbista? resp. co to je Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde