Co je to?
Definice výrazu, termínu Leporelo. Co znamená odborný pojem Leporelo z kategorie Různé?

Co je to Leporelo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Leporelo?

Leporelo je označení pro knihu skládanou jako harmonika a často vyráběnou z tuhého papíru. Leporela obsahují velké množství ilustrací a obrázků, mají málo stran a nejsou v nich delší texty. V leporelu není mnoho stran, každý obrázek bývá umístěn na samostatné straně. Celé leporelo lze snadno složit, protože spojení jednotlivých stran je pružné. Nejčastější jsou leporela jako knihy pro děti, ale může se jednat i o komiksy, návody nebo prospekty.

Význam slova, termín, co je to Leporelo? Definice výrazu, termínu Leporelo. Co znamená odborný pojem Leporelo z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Leporelo s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Leporelo se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: co to je, synonymum, wiki, Leporelo, informace, Různé, formulace, termín, pojem, slovník, vysvětlení, význam, význam slova, definice, co znamená, popis

Co znamená pojem Leporelo? Definice slova, termínu z Wikipedie

Leporelo je harmonikově skládaná kniha, zpravidla bohatě ilustrovaná, s minimem textu a nízkým počtem stran. Každá ilustrace, případně fotografie, se většinou nachází na samostatné straně. Jednotlivé strany jsou navzájem slepeny či sešity za boční okraj, takže celou knihu lze složit do balíčku nebo rozložit do dlouhého pruhu.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Leporelo? resp. jaký je význam slova Leporelo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Leporelo, odpověď na dotaz co je to Leporelo?. Víte např. kdo to je Clark Rockefeller? Znáte a víte kdo je Jaroslav Faltýnek? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.