Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lascivní. Co znamená odborný pojem Lascivní z kategorie Různé?

Co je to Lascivní? Význam slova

Co znamená termín Lascivní? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pojem "lascivní" znamená totéž co chlípný, oplzlý nebo nemravný. Setkáme se s ním nejen v souvislosti s "filmy pro dospělé", ale používá se i pro přehnanou a lacinou vyzývavost v chování, oblékání nebo na fotografiích. V takovém případě je poněkud pejorativní a hodnotíme jím spíše ženy než muže, a to takové, které by se rády proslavily, ale jaksi nemají nic jiného, čím by zaujaly, než např. odhalené silikonové poprsí.

Význam slova, termín, co je to Lascivní? Výraz, termín, definice slova Lascivní. Co znamená odborný pojem Lascivní z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Lascivní) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Lascivní patří do kategorie Různé

Klíčová slova: co znamená, Lascivní, heslo, přesný význam, pojem, význam pojmu, slovo, přesný výraz, Různé, vysvětlení, význam, Lascivní, termín, definice, synonymum, co to je

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Lascivní? resp. jaký je význam pojmu Lascivní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lascivní, odpověď na dotaz co je to Lascivní?. Víte např. kdo to je Katolík? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.