Co je to?
Definice odborného termínu, slova Labutí píseň. Co znamená pojem Labutí píseň z kategorie Různé?

Co je to Labutí píseň? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Labutí píseň?

Labutí píseň patří k ustáleným slovním spojením, ze kterých se stala rčení. Labutí píseň je přirovnání sloužící k označení posledního díla, které může mít různou formu – výsledek tvůrčí činnosti, vystoupení a podobně.
S tímto slovním spojením se můžeme setkat například v umění, sportu, architektuře a dalších oblastech. Labutí píseň je odvozena od informace, že umírající labuť zpívá. Tento motiv je znám již z antické literatury.

Význam slova, termín, co je to Labutí píseň? Definice odborného termínu, slova Labutí píseň. Co znamená pojem Labutí píseň z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Labutí píseň) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Labutí píseň patří do kategorie Různé

Klíčová slova: pojem, význam slova, definice, heslo, význam, informace, přesný výraz, Různé, Různé, vysvětlení, popis, Labutí píseň, co to je, wiki, přesný význam, formulace

Co znamená pojem Labutí píseň? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Labutí píseň je ustálené slovní spojení, které vešlo do slovníku jako rčení, přirovnání. Znamená zejména označení posledního dobrého výtvoru nebo velkého vystoupení aktéra, ať již v umění, architektuře, sportu apod.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Labutí píseň? resp. co označuje slovo Labutí píseň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Labutí píseň, odpověď na dotaz co je to Labutí píseň?. Víte např. kdo to je Psycholog? Znáte a víte kdo je Arborista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?