Co je to?
Definice výrazu, termínu Kvitovat. Co znamená odborný pojem Kvitovat z kategorie Různé?

Co je to Kvitovat? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kvitovat?

Výraz "kvitovat" původem z latiny znamená vzít něco na vědomí, potvrdit příjem něčeho. Související výraz "kvitance" se používá ve významu stvrzenka, účtenka, potvrzení o uhrazení dluhu.

Význam slova, termín, co je to Kvitovat? Definice výrazu, termínu Kvitovat. Co znamená odborný pojem Kvitovat z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kvitovat s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kvitovat patří do kategorie Různé

Klíčová slova: heslo, význam, přesný výraz, slovník, význam pojmu, definice, slovo, pojem, Kvitovat, význam slova, informace, vysvětlení, termín, popis, co to je, Různé

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kvitovat? resp. co znamená slovo Kvitovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvitovat, odpověď na dotaz co je to Kvitovat?. Víte např. kdo to je Jiří Zmožek? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem