Co je to?
Definice výrazu, termínu Kvitovat. Co znamená odborný pojem Kvitovat z kategorie Různé?

Co je to Kvitovat? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kvitovat?

Výraz "kvitovat" původem z latiny znamená vzít něco na vědomí, potvrdit příjem něčeho. Související výraz "kvitance" se používá ve významu stvrzenka, účtenka, potvrzení o uhrazení dluhu.

Význam slova, termín, co je to Kvitovat? Definice výrazu, termínu Kvitovat. Co znamená odborný pojem Kvitovat z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kvitovat? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kvitovat je v kategorii Různé

Klíčová slova: termín, přesný význam, Různé, co znamená, význam pojmu, význam, význam slova, heslo, Různé, pojem, Kvitovat, definice, formulace, co to je, Kvitovat, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kvitovat? resp. co se skrývá pod slovem Kvitovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvitovat, odpověď na dotaz co je to Kvitovat?. Víte např. kdo to je Klerik? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kvitovat hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem