Co je to?
Definice výrazu, termínu Kvartál. Co znamená odborný pojem Kvartál z kategorie Různé?

Co je to Kvartál? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kvartál?

Kvartál je označení pro kalendářní čtvrtletí. Jde tedy o jednu čtvrtinu roku. Počítá se podle měsíců, jedná se o tři měsíce. První kvartál zahrnuje období od ledna do března, druhý od dubna do června, třetí kvartál od července do září, čtvrtý od října do prosince.
Pojem kvartál se využívá především v účetnictví.

Význam slova, termín, co je to Kvartál? Definice výrazu, termínu Kvartál. Co znamená odborný pojem Kvartál z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kvartál se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: informace, Různé, význam slova, pojem, přesný význam, Kvartál, Kvartál, Různé, co to je, význam pojmu, vysvětlení, formulace, popis, přesný výraz, termín, heslo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kvartál? resp. co znamená výraz Kvartál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvartál, odpověď na dotaz co je to Kvartál?. Víte např. kdo to je Jindřich Forejt? Znáte a víte kdo je Psychopat? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.