Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kvalita. Co znamená pojem Kvalita z kategorie Různé?

Co je to Kvalita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kvalita

Kvalita je pojem, který označuje vlastnosti nějaké věci. Kvalitu lze zjišťovat jednotlivými smysly, její vnímání tedy může být poněkud subjektivní.
V obyčejném životě se s kvalitou setkáváme především v oblasti obchodu, kde kvalita označuje hodnotu zboží nebo služeb, pojem kvalita se používá i ve spojení s abstraktními pojmy (např. kvalita vztahu apod.). Pokud je něco označováno jako kvalitní, jedná se o pozitivní hodnocení.

Význam slova, termín, co je to Kvalita? Odborný výraz, definice slova Kvalita. Co znamená pojem Kvalita z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kvalita patří do kategorie Různé

Klíčová slova: heslo, informace, slovník, formulace, definice, wiki, přesný výraz, význam pojmu, pojem, Kvalita, synonymum, přesný význam, význam, význam slova, vysvětlení, Kvalita

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kvalita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kvalita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvalita, odpověď na dotaz co je to Kvalita?. Víte např. kdo to je Janek Ledecký? Znáte a víte kdo je Tatiana Vilhelmová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kvalita i v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?