Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Co je to Kurzarbeit? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kurzarbeit

Kurzarbeit je jedna z možností, jak snížit dopady ekonomické krize. Zaměstnavatel se v takovém případě dohodne se státem a zaměstnanci. Ti mají zkrácený pracovní úvazek (např. místo pěti dnů v týdnu pracují pouze čtyři dny), o to mají snížený plat a ušlý zisk jim doplatí stát. Zaměstnavatel nesmí nikoho propustit, jinak by porušil dohodu.

Význam slova, termín, co je to Kurzarbeit? Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kurzarbeit se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: definice, synonymum, význam pojmu, heslo, Různé, Různé, Kurzarbeit, význam slova, Kurzarbeit, co znamená, význam, slovník, co to je, přesný výraz, slovo, formulace

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Kurzarbeit dozvíte následující

Kurzarbeit je termín, který se používá pro dohodu mezi zaměstnanci, zaměstnavatelem a státem. Zaměstnancům se zkrátí pracovní doba a ušlý příjem jim doplatí stát. Zaměstnavatel se zaváže, že nikoho nepropustí. Kurzarbeit fungoval v několika evropských zemích během ekonomické krize v roce 2009.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kurzarbeit? resp. co označuje slovo Kurzarbeit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kurzarbeit, odpověď na dotaz co je to Kurzarbeit?. Víte např. kdo to je Scarlett Johansson? Znáte a víte kdo je Hosteska? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?