Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Co je to Kurzarbeit? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kurzarbeit

Kurzarbeit je jedna z možností, jak snížit dopady ekonomické krize. Zaměstnavatel se v takovém případě dohodne se státem a zaměstnanci. Ti mají zkrácený pracovní úvazek (např. místo pěti dnů v týdnu pracují pouze čtyři dny), o to mají snížený plat a ušlý zisk jim doplatí stát. Zaměstnavatel nesmí nikoho propustit, jinak by porušil dohodu.

Význam slova, termín, co je to Kurzarbeit? Definice odborného termínu, slova Kurzarbeit. Co znamená pojem Kurzarbeit z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kurzarbeit můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kurzarbeit je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, přesný význam, heslo, termín, přesný výraz, Různé, vysvětlení, Kurzarbeit, popis, význam pojmu, Kurzarbeit, synonymum, co to je, pojem, slovník, význam

Co označuje termín Kurzarbeit? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Kurzarbeit je termín, který se používá pro dohodu mezi zaměstnanci, zaměstnavatelem a státem. Zaměstnancům se zkrátí pracovní doba a ušlý příjem jim doplatí stát. Zaměstnavatel se zaváže, že nikoho nepropustí. Kurzarbeit fungoval v několika evropských zemích během ekonomické krize v roce 2009.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kurzarbeit? resp. co znamená Kurzarbeit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kurzarbeit, odpověď na dotaz co je to Kurzarbeit?. Víte např. kdo to je Svatá Trojice? Znáte a víte kdo je Hosteska? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kurzarbeit i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?