Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Krleš. Co znamená pojem Krleš z kategorie Různé?

Co to je Krleš? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Krleš

Krleš je výraz spojený s křesťanstvím s nímž se setkáváme už v nejstarší české náboženské písni "Hospodine, pomiluj ny". Ta obsahuje určité staroslověnské prvky a právě i v dochovaných staroslověnských textech (z doby Velkomoravské říše) se tento výraz objevuje také. Je to zkomolenina řeckého Kyrie eleison, což v překladu znamená "Pane, smiluj se".

Význam slova, termín, co je to Krleš? Odborný termín, výraz, slovo Krleš. Co znamená pojem Krleš z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Krleš? s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Krleš je v sekci Různé

Klíčová slova: Různé, termín, wiki, slovo, heslo, význam, význam pojmu, popis, formulace, přesný význam, co to je, co znamená, synonymum, vysvětlení, informace, přesný výraz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Krleš? resp. co znamená Krleš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krleš, odpověď na dotaz co je to Krleš?. Víte např. kdo to je Michal Kubal? Znáte a víte kdo je Karel Hynek Mácha? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.