Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Krleš. Co znamená pojem Krleš z kategorie Různé?

Co to je Krleš? Význam slova

Co znamená termín Krleš? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Krleš je výraz spojený s křesťanstvím s nímž se setkáváme už v nejstarší české náboženské písni "Hospodine, pomiluj ny". Ta obsahuje určité staroslověnské prvky a právě i v dochovaných staroslověnských textech (z doby Velkomoravské říše) se tento výraz objevuje také. Je to zkomolenina řeckého Kyrie eleison, což v překladu znamená "Pane, smiluj se".

Význam slova, termín, co je to Krleš? Odborný termín, výraz, slovo Krleš. Co znamená pojem Krleš z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Krleš doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Krleš se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: přesný výraz, Různé, význam pojmu, termín, heslo, synonymum, informace, přesný význam, pojem, definice, význam slova, vysvětlení, Krleš, wiki, význam, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Krleš? resp. co označuje slovo Krleš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krleš, odpověď na dotaz co je to Krleš?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Karel Hynek Mácha? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Krleš hledat i v jiných kategoriích (než Různé) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.