Co je to?
Definice výrazu, termínu Kredenc. Co znamená odborný pojem Kredenc z kategorie Různé?

Co je to Kredenc? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kredenc?

Kredenc, jinak také příborník, je druhem skříně. Příborník má větší rozměry a může sloužit k různým účelům. Hodí se do prostornějších místností, kde slouží k uložení nádobí nebo příborů či k vystavení reprezentativních kousků skla, kávových nebo jídelních souprav.
Kredenc bývá originálním a kvalitním kusem nábytku, který je využíván jako výrazný designový prvek. Jako kredenc bývá označován také stolek, který je v kostele umístěn těsně u oltáře a slouží k odkládání vody a mešního vína.

Význam slova, termín, co je to Kredenc? Definice výrazu, termínu Kredenc. Co znamená odborný pojem Kredenc z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kredenc sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kredenc patří do sekce Různé

Klíčová slova: slovník, Různé, význam slova, Kredenc, termín, popis, definice, synonymum, formulace, význam, Různé, slovo, Kredenc, co to je, informace, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kredenc? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kredenc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kredenc, odpověď na dotaz co je to Kredenc?. Víte např. kdo to je Vladimír Špidla? Znáte a víte kdo je Kustod? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kredenc v jiné sekci než Různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.