Co je to?
Definice výrazu, termínu Kredenc. Co znamená odborný pojem Kredenc z kategorie Různé?

Co je to Kredenc? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kredenc?

Kredenc, jinak také příborník, je druhem skříně. Příborník má větší rozměry a může sloužit k různým účelům. Hodí se do prostornějších místností, kde slouží k uložení nádobí nebo příborů či k vystavení reprezentativních kousků skla, kávových nebo jídelních souprav.
Kredenc bývá originálním a kvalitním kusem nábytku, který je využíván jako výrazný designový prvek. Jako kredenc bývá označován také stolek, který je v kostele umístěn těsně u oltáře a slouží k odkládání vody a mešního vína.

Význam slova, termín, co je to Kredenc? Definice výrazu, termínu Kredenc. Co znamená odborný pojem Kredenc z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kredenc můžete samozřejmě sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kredenc je v sekci Různé

Klíčová slova: pojem, přesný význam, heslo, definice, termín, formulace, slovo, Různé, Různé, synonymum, informace, Kredenc, wiki, význam, slovník, význam pojmu

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kredenc? resp. co přesně znamená slovo Kredenc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kredenc, odpověď na dotaz co je to Kredenc?. Víte např. kdo to je Notář? Znáte a víte kdo je Kustod? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.