Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konverze. Co znamená odborný pojem Konverze z kategorie Různé?

Co je to Konverze? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Konverze?

Slovo konverze obecně znamená převod, např. z jedné jednotky na jinou v různých metrických systémech (stupně Celsia na stupně Fahrenheita, míle na kilometry, libry na kilogramy atd.), nebo převod měn podle kurzu apod.

Význam slova, termín, co je to Konverze? Výraz, termín, definice slova Konverze. Co znamená odborný pojem Konverze z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Konverze patří do kategorie Různé

Klíčová slova: Různé, co znamená, formulace, význam pojmu, Různé, přesný výraz, slovník, heslo, význam, vysvětlení, popis, význam slova, pojem, Konverze, co to je, informace

Co znamená pojem Konverze? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Konverze (z lat. con-versio) označuje:

Konverze (informatika) – převod do jiného kódu nebo formátu

Konverze (právo) – jeden ze způsobů zhojení vadného právního úkonu

Konverze (architektura) (též rekonverze) – změna funkce objektu (budovy, areálu, oblasti) při úplném nebo částečném zachování jeho stavební podstaty

Konverze (náboženství) – přijetí určitého náboženského vyznání (viz též znovuzrození)

Konverze (obranný mechanismus) – obranný mechanismus podle psychoanalytické teorie Anny Freudové

Konverze (marketing) – změna návštěvníka elektronického obchodu v zákazníka (např. objednáním zboží)

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Konverze? resp. co přesně označuje termín Konverze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konverze, odpověď na dotaz co je to Konverze?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Hrobník? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Konverze i v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.