Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konverze. Co znamená odborný pojem Konverze z kategorie Různé?

Co je to Konverze? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Konverze?

Slovo konverze obecně znamená převod, např. z jedné jednotky na jinou v různých metrických systémech (stupně Celsia na stupně Fahrenheita, míle na kilometry, libry na kilogramy atd.), nebo převod měn podle kurzu apod.

Význam slova, termín, co je to Konverze? Výraz, termín, definice slova Konverze. Co znamená odborný pojem Konverze z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Konverze můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Konverze je v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, informace, Různé, Konverze, pojem, slovník, přesný výraz, formulace, co znamená, definice, wiki, Konverze, Různé, heslo, co to je, slovo

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Konverze?

Konverze (z lat. con-versio) označuje:

Konverze (informatika) – převod do jiného kódu nebo formátu

Konverze (právo) – jeden ze způsobů zhojení vadného právního úkonu

Konverze (architektura) (též rekonverze) – změna funkce objektu (budovy, areálu, oblasti) při úplném nebo částečném zachování jeho stavební podstaty

Konverze (náboženství) – přijetí určitého náboženského vyznání (viz též znovuzrození)

Konverze (obranný mechanismus) – obranný mechanismus podle psychoanalytické teorie Anny Freudové

Konverze (marketing) – změna návštěvníka elektronického obchodu v zákazníka (např. objednáním zboží)

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Konverze? resp. co znamená Konverze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konverze, odpověď na dotaz co je to Konverze?. Víte např. kdo to je Bastard? Znáte a víte kdo je Hrobník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.