Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kolumbovo vejce. Co znamená pojem Kolumbovo vejce z kategorie Různé?

Co je to Kolumbovo vejce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kolumbovo vejce

Kolumbovo vejce je známé a ustálené slovní spojení. Používá se pro originální řešení problému, které je tak jednoduché, že ho v budoucnu může použít každý člověk. Původ tohoto spojení se přisuzuje Kryštofu Kolumbovi, který takto měl označit situaci, kdy se zpětně zdá jednoduché něco, co bylo za původních podmínek složité.
Kolumbus byl takto údajně osočen výrokem, že plavba do Ameriky je jednoduchá. Kolumbus souhlasil, ale dodal, že on na tuto cestu přišel. Pak vyzval protivníka k tomu, aby postavil vejce na špičku. Ten to nedokázal. Kolumbus pak špičku vejce naťukl a vejce postavil.

Význam slova, termín, co je to Kolumbovo vejce? Definice odborného termínu, slova Kolumbovo vejce. Co znamená pojem Kolumbovo vejce z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kolumbovo vejce s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kolumbovo vejce se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, termín, význam slova, Kolumbovo vejce, přesný význam, co to je, co znamená, slovo, význam pojmu, význam, synonymum, popis, Kolumbovo vejce, formulace, informace, přesný výraz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kolumbovo vejce? resp. co znamená slovo Kolumbovo vejce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolumbovo vejce, odpověď na dotaz co je to Kolumbovo vejce?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je Premiér? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.