Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kokain. Co znamená pojem Kokain z kategorie Různé?

Co to je Kokain? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kokain?

Kokain je označení pro druh stimulantu. Jedná se o krystalickou látku bílé barvy, která se získává z keře koka, vyskytujícího se v Jižní Americe. Kokain celkově povzbuzuje organizmus, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje vidění a dodává takové množství energie, které vede až k euforii. Nezpůsobuje halucinace, ty se objevují až při vysokých dávkách.
Nejužívanějším způsobem braní kokainu je šňupání. Při delším užívání způsobuje deprese, psychózy a může být příčinou zástavy srdce, šňupání ničí nosní přepážku.

Význam slova, termín, co je to Kokain? Odborný termín, výraz, slovo Kokain. Co znamená pojem Kokain z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kokain je v sekci Různé

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, přesný výraz, slovo, popis, pojem, slovník, co to je, význam slova, formulace, Různé, co znamená, přesný význam, Kokain, význam pojmu, informace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kokain? resp. co vlastně znamená slovo Kokain? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokain, odpověď na dotaz co je to Kokain?. Víte např. kdo to je Skopčák? Znáte a víte kdo je Jezuita? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.