Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Know How. Co znamená pojem Know How z kategorie Různé?

Co to je Know How? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Know How

Know How je anglické sousloví, které v překladu znamená vědět – jak. Jedná se o soubor vědomostí, dovedností a znalostí, návodů, receptů a postupů, které vedou k úspěchu a které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Většinou se týkají výroby, obchodu, provozu, marketingu a technických postupů.
Know How popisuje především nutné předpoklady a znalosti v oblasti informací a technologií, které jsou pro danou činnost nutné. I když se jedná o něco nehmotného a mnohdy těžko popsatelného, jsou tyto zkušenosti cenným obchodním artiklem a mohou být i součástí obchodních smluv a dohod.

Význam slova, termín, co je to Know How? Odborný termín, výraz, slovo Know How. Co znamená pojem Know How z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Know How se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, synonymum, slovo, informace, pojem, co znamená, formulace, slovník, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, Různé, co to je, popis, termín, heslo

Co znamená pojem Know How? Výraz, definice slova z Wikipedie

Know-how (anglicky „vědět-jak“) je anglické sousloví, popisující technologické a informační předpoklady a znalosti pro určitou činnost - nejčastěji výrobu, případně pro provoz a jejich technické uskutečnění. Je to souhrn poznatků, výrobních a obchodních znalostí a postupů, návodů či receptur pro výrobu, získaných dlouholetou zkušeností. Týká se výroby produktů, které nepodléhají patentům a licencím, ale současně to znamená znalost výrobních postupů, návodů či receptur pro výrobu. Je součástí obchodních a licenčních smluv.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Know How? resp. co je to Know How? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Know How, odpověď na dotaz co je to Know How?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Popelka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Know How hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.