Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Know How. Co znamená pojem Know How z kategorie Různé?

Co to je Know How? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Know How?

Know How je anglické sousloví, které v překladu znamená vědět – jak. Jedná se o soubor vědomostí, dovedností a znalostí, návodů, receptů a postupů, které vedou k úspěchu a které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Většinou se týkají výroby, obchodu, provozu, marketingu a technických postupů.
Know How popisuje především nutné předpoklady a znalosti v oblasti informací a technologií, které jsou pro danou činnost nutné. I když se jedná o něco nehmotného a mnohdy těžko popsatelného, jsou tyto zkušenosti cenným obchodním artiklem a mohou být i součástí obchodních smluv a dohod.

Význam slova, termín, co je to Know How? Odborný termín, výraz, slovo Know How. Co znamená pojem Know How z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Know How můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Know How je v kategorii Různé

Klíčová slova: pojem, co znamená, formulace, význam, význam slova, přesný význam, definice, synonymum, Různé, vysvětlení, slovník, co to je, přesný výraz, Know How, význam pojmu, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Know How? resp. co přesně znamená slovo Know How? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Know How, odpověď na dotaz co je to Know How?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Popelka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.