Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klovatina. Co znamená pojem Klovatina z kategorie Různé?

Co je to Klovatina? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Klovatina?

Klovatina, jinak též rostlinná guma, je pojmenování přírodního prostředku, který se používá jako lepidlo, v textilním průmyslu, potravinářství, lékařství a dalších oborech.
Klovatina je pryskyřice získávaná z určitých rostlin. Například pryskyřice z mízy akácie senegalské se označuje jako arabská guma, sliz z rostliny Astragalus (kozinec) se nazývá tragant a využívá se především v potravinářství. Klovatinu - klej lze také běžně nalézt u peckovin na kmeni stromu nebo plodech.

Význam slova, termín, co je to Klovatina? Odborný výraz, definice slova Klovatina. Co znamená pojem Klovatina z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Klovatina můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Klovatina je v sekci Různé

Klíčová slova: popis, co znamená, formulace, heslo, wiki, slovník, Různé, vysvětlení, přesný význam, Klovatina, informace, význam, definice, Klovatina, význam slova, termín

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Klovatina? resp. jaká je definice termínu Klovatina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klovatina, odpověď na dotaz co je to Klovatina?. Víte např. kdo to je Jiří Suchý? Znáte a víte kdo je Disident? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Klovatina i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.