Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klovatina. Co znamená pojem Klovatina z kategorie Různé?

Co je to Klovatina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Klovatina?

Klovatina, jinak též rostlinná guma, je pojmenování přírodního prostředku, který se používá jako lepidlo, v textilním průmyslu, potravinářství, lékařství a dalších oborech.
Klovatina je pryskyřice získávaná z určitých rostlin. Například pryskyřice z mízy akácie senegalské se označuje jako arabská guma, sliz z rostliny Astragalus (kozinec) se nazývá tragant a využívá se především v potravinářství. Klovatinu - klej lze také běžně nalézt u peckovin na kmeni stromu nebo plodech.

Význam slova, termín, co je to Klovatina? Odborný výraz, definice slova Klovatina. Co znamená pojem Klovatina z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Klovatina se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: definice, přesný výraz, vysvětlení, heslo, Různé, popis, přesný význam, informace, synonymum, Různé, význam pojmu, význam, slovník, termín, význam slova, pojem

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Klovatina? resp. co znamená výraz Klovatina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klovatina, odpověď na dotaz co je to Klovatina?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Disident? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.