Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Klokočí. Co znamená pojem Klokočí z kategorie Různé?

Co to je Klokočí? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Klokočí?

Klokočí může být označením pro klokočový porost nebo pro semena klokoče, tobolky vejčitého tvaru, které bývají využívány pro výrobu růženců. Klokoče jsou stromy nebo keře, rostoucí v Asii, Severní Americe i v Evropě. Jsou pěstovány i pro okrasné účely. Zvláštní tobolkovité plody klokočí mají tvar měchýřků, samotná semena bývají hnědá nebo žlutá. Tyto plody byly vyhledávané především v minulosti, kdy byly velmi oblíbeným materiálem, ze kterého se vyráběly korálky pro růžence.

Význam slova, termín, co je to Klokočí? Odborný termín, výraz, slovo Klokočí. Co znamená pojem Klokočí z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klokočí s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Klokočí se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: termín, co znamená, co to je, Různé, heslo, význam, slovo, synonymum, wiki, Klokočí, význam slova, popis, vysvětlení, informace, slovník, přesný význam

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Klokočí? resp. co se skrývá pod slovem Klokočí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klokočí, odpověď na dotaz co je to Klokočí?. Víte např. kdo to je Spejbl? Znáte a víte kdo je Ivan Medek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.