Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kloaka. Co znamená pojem Kloaka z kategorie Různé?

Co to je Kloaka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kloaka

Některá zvířata mají zvláštní orgán. Jedná se o rozšíření konečníku, kam přímo ústí vylučovací, trávicí a občas i vylučovací soustava. Tomuto orgánu se říká kloaka a najdeme ji u obojživelníků, ptáků a plazů. Dále jí najdeme u ptakořitních savců a vačnatců. Slovo kloaka pochází z latiny a můžeme se s ním setkat i ve významu stoka.

Význam slova, termín, co je to Kloaka? Odborný termín, výraz, slovo Kloaka. Co znamená pojem Kloaka z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kloaka sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kloaka patří do sekce Různé

Klíčová slova: slovo, Kloaka, Kloaka, formulace, wiki, Různé, co znamená, definice, popis, pojem, vysvětlení, význam pojmu, slovník, synonymum, termín, co to je

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kloaka? resp. co znamená slovo Kloaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kloaka, odpověď na dotaz co je to Kloaka?. Víte např. kdo to je Esejista? Znáte a víte kdo je Venuše? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kloaka hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.