Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kloaka. Co znamená pojem Kloaka z kategorie Různé?

Co to je Kloaka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kloaka?

Některá zvířata mají zvláštní orgán. Jedná se o rozšíření konečníku, kam přímo ústí vylučovací, trávicí a občas i vylučovací soustava. Tomuto orgánu se říká kloaka a najdeme ji u obojživelníků, ptáků a plazů. Dále jí najdeme u ptakořitních savců a vačnatců. Slovo kloaka pochází z latiny a můžeme se s ním setkat i ve významu stoka.

Význam slova, termín, co je to Kloaka? Odborný termín, výraz, slovo Kloaka. Co znamená pojem Kloaka z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kloaka je v kategorii Různé

Klíčová slova: heslo, formulace, Různé, Kloaka, definice, význam slova, Kloaka, význam, slovník, wiki, pojem, co znamená, popis, slovo, co to je, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kloaka? resp. co označuje slovo Kloaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kloaka, odpověď na dotaz co je to Kloaka?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Venuše? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.