Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Různé?

Co to je Ketodieta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ketodieta

Ketodieta neboli proteinová dieta je další z řady diet slibujících zázračně rychlé a trvalé zhubnutí. Jejím principem je snížení příjmu tuků a sacharidů a jejich nahrazení bílkovinami, což má organismus přinutit spalovat tuky. Nějaký efekt nesporně má, mezi její nevýhody určitě patří riziko nevyváženosti stravy a vysoká cena směsí na přípravu pokrmů. Ketodieta je nebezpečná pro osoby s ledvinovými nebo jaterními nemocemi, pro lidi trpících cukrovkou, pro těhotné ženy či osoby po infarktu.

Význam slova, termín, co je to Ketodieta? Odborný termín, výraz, slovo Ketodieta. Co znamená pojem Ketodieta z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ketodieta sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ketodieta patří do sekce Různé

Klíčová slova: přesný význam, popis, pojem, význam slova, přesný výraz, co znamená, slovo, co to je, informace, termín, vysvětlení, Různé, význam pojmu, synonymum, wiki, formulace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ketodieta? resp. jaký je význam slova Ketodieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketodieta, odpověď na dotaz co je to Ketodieta?. Víte např. kdo to je Felčar? Znáte a víte kdo je Marcela Augustová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.