Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kanban. Co znamená pojem Kanban z kategorie Různé?

Co je to Kanban? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kanban?

Kanban je specifická technologie, která byla vyvinuta japonskou firmou Toyota. Poměrně rychle se tato metoda rozšířila do výrobních podniků po celém světě. Největší využití nachází ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
Funguje na několika základních principech. Dodavatel ručí za kvalitu a odběratel musí objednávku vždycky převzít. Kapacity odběratele i dodavatele jsou vyvážené a spotřeba materiálu je rovnoměrná. Odběratel zašle dodavateli prázdný přepravní prostředek se štítky (japonsky kanban) - výrobní průvodka, jež má funkci objednávky. Odběratel převezme a zkontroluje zásilku.

Význam slova, termín, co je to Kanban? Odborný výraz, definice slova Kanban. Co znamená pojem Kanban z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kanban se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: informace, význam, význam slova, popis, heslo, přesný výraz, Kanban, slovo, vysvětlení, Kanban, termín, slovník, Různé, přesný význam, co to je, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kanban? resp. co znamená slovo Kanban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kanban, odpověď na dotaz co je to Kanban?. Víte např. kdo to je Homofob? Znáte a víte kdo je Farář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.