Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kanban. Co znamená pojem Kanban z kategorie Různé?

Co je to Kanban? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kanban?

Kanban je specifická technologie, která byla vyvinuta japonskou firmou Toyota. Poměrně rychle se tato metoda rozšířila do výrobních podniků po celém světě. Největší využití nachází ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
Funguje na několika základních principech. Dodavatel ručí za kvalitu a odběratel musí objednávku vždycky převzít. Kapacity odběratele i dodavatele jsou vyvážené a spotřeba materiálu je rovnoměrná. Odběratel zašle dodavateli prázdný přepravní prostředek se štítky (japonsky kanban) - výrobní průvodka, jež má funkci objednávky. Odběratel převezme a zkontroluje zásilku.

Význam slova, termín, co je to Kanban? Odborný výraz, definice slova Kanban. Co znamená pojem Kanban z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kanban můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kanban je v sekci Různé

Klíčová slova: informace, Různé, slovník, popis, definice, význam, co to je, formulace, význam slova, heslo, přesný význam, Kanban, slovo, termín, synonymum, Různé

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kanban? resp. co označuje slovo Kanban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kanban, odpověď na dotaz co je to Kanban?. Víte např. kdo to je Tatiana Vilhelmová? Znáte a víte kdo je Farář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kanban i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.