Co je to?
Definice výrazu, termínu Kamizola. Co znamená odborný pojem Kamizola z kategorie Různé?

Co je to Kamizola? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kamizola

Kamizola je druh oděvu. Jedná se o krátký kabátek bez rukávů, který se k nám dostal z Francie. Původní kamizoly v 16. století byly vypasované a mohly mít rozparky. Později měla kamizola knoflíky a nosila se často rozepnutá tak, aby byl dobře vidět pas nositele.
Kamizolou je dnes krátký kabát, popřípadě součást kroje. Kamizoly jsou dnes často využívány jako lovecký oděv a jsou součástí mysliveckých uniforem.

Význam slova, termín, co je to Kamizola? Definice výrazu, termínu Kamizola. Co znamená odborný pojem Kamizola z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kamizola můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kamizola je v kategorii Různé

Klíčová slova: heslo, informace, popis, Kamizola, termín, pojem, wiki, slovník, formulace, Různé, význam slova, vysvětlení, Kamizola, Různé, slovo, co to je

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kamizola? resp. jaká je definice termínu Kamizola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamizola, odpověď na dotaz co je to Kamizola?. Víte např. kdo to je Farmaceut? Znáte a víte kdo je Trockista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.