Co je to?
Definice výrazu, termínu Kamizola. Co znamená odborný pojem Kamizola z kategorie Různé?

Co je to Kamizola? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kamizola

Kamizola je druh oděvu. Jedná se o krátký kabátek bez rukávů, který se k nám dostal z Francie. Původní kamizoly v 16. století byly vypasované a mohly mít rozparky. Později měla kamizola knoflíky a nosila se často rozepnutá tak, aby byl dobře vidět pas nositele.
Kamizolou je dnes krátký kabát, popřípadě součást kroje. Kamizoly jsou dnes často využívány jako lovecký oděv a jsou součástí mysliveckých uniforem.

Význam slova, termín, co je to Kamizola? Definice výrazu, termínu Kamizola. Co znamená odborný pojem Kamizola z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kamizola patří do kategorie Různé

Klíčová slova: slovo, Kamizola, Kamizola, co to je, co znamená, význam pojmu, přesný význam, heslo, popis, formulace, termín, definice, význam slova, pojem, význam, slovník

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kamizola? resp. jaký je význam pojmu Kamizola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamizola, odpověď na dotaz co je to Kamizola?. Víte např. kdo to je Harley Quinn? Znáte a víte kdo je Trockista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kamizola i v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.