Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kalus. Co znamená pojem Kalus z kategorie Různé?

Co je to Kalus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kalus

Slovo kalus označuje vrstvu ochranného pletiva chránícího ránu vzniklou poškozením při řezu u rostlin. Stejný význam jako slovo kalus mají i slova zával a svalek. V zahradnictví se též může využívat výraz hojivé pletivo. Kalus se vytváří třeba na koncích rostlinných řízků a jsou viditelné jako zduřeniny.
Vytváření kalusu je součástí regenerace rostlin, ale může být také známkou nemoci stromu. Při nektriové rakovině způsobené hlívenkou bukovou se kalus vytváří na kmeni a větvích.

Význam slova, termín, co je to Kalus? Definice odborného termínu, slova Kalus. Co znamená pojem Kalus z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kalus se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: wiki, Kalus, slovník, synonymum, informace, přesný význam, slovo, Různé, popis, význam, přesný výraz, heslo, Různé, vysvětlení, význam slova, definice

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kalus? resp. jaký je význam slova Kalus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalus, odpověď na dotaz co je to Kalus?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Wolverine? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?