Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kalamajka. Co znamená pojem Kalamajka z kategorie Různé?

Co je to Kalamajka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kalamajka?

Kalamajka je označení českého lidového tance, který se tančil v kruhu a lidé se drželi za ruce. Je známý především z lidových písní a dnes se objevuje ve vystoupeních různých folklorních souborů.

Význam slova, termín, co je to Kalamajka? Odborný výraz, definice slova Kalamajka. Co znamená pojem Kalamajka z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kalamajka? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kalamajka se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, definice, přesný význam, Kalamajka, synonymum, co znamená, wiki, heslo, význam, význam slova, pojem, přesný výraz, co to je, Kalamajka, význam pojmu, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kalamajka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kalamajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalamajka, odpověď na dotaz co je to Kalamajka?. Víte např. kdo to je Polír? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.