Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kalamajka. Co znamená pojem Kalamajka z kategorie Různé?

Co je to Kalamajka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kalamajka?

Kalamajka je označení českého lidového tance, který se tančil v kruhu a lidé se drželi za ruce. Je známý především z lidových písní a dnes se objevuje ve vystoupeních různých folklorních souborů.

Význam slova, termín, co je to Kalamajka? Odborný výraz, definice slova Kalamajka. Co znamená pojem Kalamajka z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Kalamajka sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kalamajka je v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, slovník, Kalamajka, Kalamajka, význam, termín, definice, přesný význam, Různé, pojem, wiki, vysvětlení, heslo, informace, slovo, význam pojmu

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kalamajka? resp. co to je Kalamajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalamajka, odpověď na dotaz co je to Kalamajka?. Víte např. kdo to je Emma Smetana? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kalamajka i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.