Co je to?
Definice výrazu, termínu Kačaba. Co znamená odborný pojem Kačaba z kategorie Různé?

Co je to Kačaba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kačaba?

Kačaba je výraz, který má více významů. Kačaba se vyskytuje v literatuře, kde označuje osobu mdlého rozumu a nešikovnou, v knize Josefa Lady Kocour Mikeš se Kačaba jmenovala cirkusová opice.
Termín se však užívá i jako název karetní hry, která je známá především na Šumavě. Je určena pro 4 hráče, hraje se s kartami na mariáš. Má pět miniher, cílem každé minihry je zbavit se rozdaných karet a nedostat trestné body. Hraje se na čtyři kola.

Význam slova, termín, co je to Kačaba? Definice výrazu, termínu Kačaba. Co znamená odborný pojem Kačaba z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kačaba s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kačaba se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: slovo, synonymum, definice, co to je, Kačaba, význam slova, vysvětlení, význam, slovník, informace, formulace, wiki, co znamená, Různé, význam pojmu, heslo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kačaba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kačaba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kačaba, odpověď na dotaz co je to Kačaba?. Víte např. kdo to je David Matásek? Znáte a víte kdo je David Bowie? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?