Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flowin. Co znamená odborný pojem Flowin z kategorie Různé?

Co je to Flowin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Flowin?

Flowin je druh cvičení, pocházející ze Švédska. Jedná se o plynulé a přirozené pohybování na desce, při kterém nejsou přetěžovány klouby. Flowinem lze nahradit většinu fitness aktivit. Pracuje se hlavně s váhou vlastního těla.
Cvičení nebere ohled na věk a počáteční kondici, je tedy určeno všem. S Flowinem lze ušetřit čas a využít posilovnu i kardiozátěž v jednom. Ideální je cvičení s trenérem, který dbá na správné provedení jednotlivých cviků. Cvičení napomáhá k redukci váhy, zlepšení kondice, formování postavy i duševní pohodě.


Co je to Flowin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flowin. Co znamená odborný pojem Flowin z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Flowin s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Flowin patří do kategorie Různé

Klíčová slova: definice, popis, informace, formulace, přesný výraz, názvosloví, definice pojmu, termín, Různé, synonymum, lexikon, slovo, co znamená, vysvětlení, heslo, co je to Flowin?, Flowin, význam slova


Pojem Flowin je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flowin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Flowin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Flowin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Flowin na Google.cz

Vyhledat heslo Flowin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Flowin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Flowin například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Flowin? resp. co přesně označuje termín Flowin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flowin, odpověď na dotaz co je to Flowin?. Víte např. kdo to je Gerald Ford? Znáte a víte kdo je Šmak? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.