Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fanfrnoch. Co znamená odborný pojem Fanfrnoch z kategorie Různé?

Co je to Fanfrnoch? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fanfrnoch

Fanfrnoch je český lidový hudební nástroj. Má podobu džbánu z hlíny nebo kovu a je potažený kůží, kterou je uprostřed provlečený žíňový provázek. Za žíně se tahá navlhčenými prsty, aby fanfrnoch vydával tón. Hloubku tónu ovlivňuje velikost nádoby.


Co je to Fanfrnoch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fanfrnoch. Co znamená odborný pojem Fanfrnoch z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fanfrnoch sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fanfrnoch patří do sekce Různé

Klíčová slova: synonymum, pojem, lexikon, heslo, odborný výraz, slovo, definice, wiki, co je to Fanfrnoch?, terminus technicus, význam slova, terminologie, slovník, co to je, formulace, přesný význam, informace, názvosloví


Pojem Fanfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Fanfrnoch?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fanfrnoch, také famfrnoch, bukač, bukál nebo brumbál, je starodávný český lidový rytmický hudební nástroj, původem z Chodska. Patří do skupiny bicích nástrojů blanozvučných (membranofony), s neurčitou výškou tónu.

Pro více informací o heslu Fanfrnoch zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fanfrnoch ve Wikimedia Commons

Najít heslo Fanfrnoch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Fanfrnoch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Fanfrnoch ve Wikislovníku

Hledat heslo Fanfrnoch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Fanfrnoch ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanfrnoch například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Fanfrnoch? resp. co označuje slovo Fanfrnoch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fanfrnoch, odpověď na dotaz co je to Fanfrnoch?. Víte např. kdo to je Mojžíš? Znáte a víte kdo je Centrista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.