Co je to?
Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Co to je Dress code? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dress code?

Dress code čili formální oblečení stanovuje uznávané vzory a pravidla pro oblékání. Tyto normy určují, jaké oděvy jsou vhodné pro nošení v úřadech, firmách, na obchodních jednáních a pro různé společenské příležitosti.
Dress code působí profesionálním dojmem, a proto si firma vlastní dress code stanovují a dodržují. V menších podnicích nebývají tato pravidla přísně dodržována. Dress code se týká jak oblečení a doplňků, tak volby barev.

Význam slova, termín, co je to Dress code? Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dress code s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Dress code se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, heslo, Dress code, Různé, slovo, popis, informace, co znamená, definice, termín, co to je, wiki, význam, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Dress code? resp. co znamená Dress code? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dress code, odpověď na dotaz co je to Dress code?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Celiatik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dress code v jiné sekci než Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.