Co je to?
Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Co to je Dress code? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dress code?

Dress code čili formální oblečení stanovuje uznávané vzory a pravidla pro oblékání. Tyto normy určují, jaké oděvy jsou vhodné pro nošení v úřadech, firmách, na obchodních jednáních a pro různé společenské příležitosti.
Dress code působí profesionálním dojmem, a proto si firma vlastní dress code stanovují a dodržují. V menších podnicích nebývají tato pravidla přísně dodržována. Dress code se týká jak oblečení a doplňků, tak volby barev.

Význam slova, termín, co je to Dress code? Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dress code se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, heslo, wiki, popis, vysvětlení, formulace, slovo, Dress code, význam pojmu, význam, synonymum, Dress code, Různé, termín, co to je

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Dress code? resp. co znamená Dress code? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dress code, odpověď na dotaz co je to Dress code?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Terorista? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.