Co je to?
Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Co to je Dress code? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Dress code?

Dress code čili formální oblečení stanovuje uznávané vzory a pravidla pro oblékání. Tyto normy určují, jaké oděvy jsou vhodné pro nošení v úřadech, firmách, na obchodních jednáních a pro různé společenské příležitosti.
Dress code působí profesionálním dojmem, a proto si firma vlastní dress code stanovují a dodržují. V menších podnicích nebývají tato pravidla přísně dodržována. Dress code se týká jak oblečení a doplňků, tak volby barev.

Význam slova, termín, co je to Dress code? Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Dress code) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Dress code patří do kategorie Různé

Klíčová slova: definice, popis, co to je, vysvětlení, slovo, informace, pojem, co znamená, heslo, wiki, termín, Různé, Různé, význam, synonymum, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Dress code? resp. co označuje slovo Dress code? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dress code, odpověď na dotaz co je to Dress code?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Terorista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dress code v jiné sekci než Různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.