Co je to?
Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Co to je Dress code? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dress code?

Dress code čili formální oblečení stanovuje uznávané vzory a pravidla pro oblékání. Tyto normy určují, jaké oděvy jsou vhodné pro nošení v úřadech, firmách, na obchodních jednáních a pro různé společenské příležitosti.
Dress code působí profesionálním dojmem, a proto si firma vlastní dress code stanovují a dodržují. V menších podnicích nebývají tato pravidla přísně dodržována. Dress code se týká jak oblečení a doplňků, tak volby barev.

Význam slova, termín, co je to Dress code? Definice výrazu Dress code. Co znamená odborný pojem Dress code z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dress code? Pak se o ní podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Dress code patří do sekce Různé

Klíčová slova: co to je, wiki, popis, termín, Různé, synonymum, význam slova, význam, vysvětlení, formulace, přesný význam, slovo, pojem, informace, Dress code

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Dress code? resp. jaký je přesný význam slova Dress code? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dress code, odpověď na dotaz co je to Dress code?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Celiatik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dress code v jiné sekci než Různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.