Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Co je to Dobírka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dobírka

Dobírka je jeden ze způsobů doručení zboží. Zboží neplatíte předem, ale zaplatíte v hotovosti doručovateli při převzetí zboží. Tento způsob využívají nejvíce lidé, kteří nemají internetové bankovnictví nebo bankovní účet. Při volbě dobírky bývá účtován vyšší poplatek, dobírka je dražší než klasické doručení.
Ani dobírka nechrání před podvodem, většina lidí nerozbalí zásilku před doručovatelem, takže nezkontrolují dodané zboží nebo jeho vady, pouze samotný obal.

Význam slova, termín, co je to Dobírka? Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dobírka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Dobírka je v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, heslo, informace, slovník, popis, Různé, Různé, popis, význam pojmu, slovo, co znamená, termín, synonymum, význam, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Dobírka? resp. co je to Dobírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dobírka, odpověď na dotaz co je to Dobírka?. Víte např. kdo to je Chiropraktik? Znáte a víte kdo je Intelektuál? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dobírka i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde