Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Co je to Dobírka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dobírka?

Dobírka je jeden ze způsobů doručení zboží. Zboží neplatíte předem, ale zaplatíte v hotovosti doručovateli při převzetí zboží. Tento způsob využívají nejvíce lidé, kteří nemají internetové bankovnictví nebo bankovní účet. Při volbě dobírky bývá účtován vyšší poplatek, dobírka je dražší než klasické doručení.
Ani dobírka nechrání před podvodem, většina lidí nerozbalí zásilku před doručovatelem, takže nezkontrolují dodané zboží nebo jeho vady, pouze samotný obal.

Význam slova, termín, co je to Dobírka? Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Dobírka? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Dobírka je v sekci Různé

Klíčová slova: co to je, význam, význam slova, Různé, formulace, wiki, slovník, co znamená, Různé, termín, informace, přesný význam, přesný výraz, definice, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Dobírka? resp. co znamená slovo Dobírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dobírka, odpověď na dotaz co je to Dobírka?. Víte např. kdo to je Chiropraktik? Znáte a víte kdo je Intelektuál? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dobírka i v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde