Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Co je to Dobírka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dobírka

Dobírka je jeden ze způsobů doručení zboží. Zboží neplatíte předem, ale zaplatíte v hotovosti doručovateli při převzetí zboží. Tento způsob využívají nejvíce lidé, kteří nemají internetové bankovnictví nebo bankovní účet. Při volbě dobírky bývá účtován vyšší poplatek, dobírka je dražší než klasické doručení.
Ani dobírka nechrání před podvodem, většina lidí nerozbalí zásilku před doručovatelem, takže nezkontrolují dodané zboží nebo jeho vady, pouze samotný obal.

Význam slova, termín, co je to Dobírka? Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dobírka patří do kategorie Různé

Klíčová slova: heslo, wiki, slovník, přesný význam, informace, pojem, Dobírka, význam, definice, formulace, vysvětlení, co to je, slovo, termín, význam slova, Různé

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Dobírka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dobírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dobírka, odpověď na dotaz co je to Dobírka?. Víte např. kdo to je Salma Hayek? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Dobírka i v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde