Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Co je to Dobírka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dobírka

Dobírka je jeden ze způsobů doručení zboží. Zboží neplatíte předem, ale zaplatíte v hotovosti doručovateli při převzetí zboží. Tento způsob využívají nejvíce lidé, kteří nemají internetové bankovnictví nebo bankovní účet. Při volbě dobírky bývá účtován vyšší poplatek, dobírka je dražší než klasické doručení.
Ani dobírka nechrání před podvodem, většina lidí nerozbalí zásilku před doručovatelem, takže nezkontrolují dodané zboží nebo jeho vady, pouze samotný obal.

Význam slova, termín, co je to Dobírka? Definice odborného termínu, slova Dobírka. Co znamená pojem Dobírka z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dobírka doporučujeme sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dobírka se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, význam, termín, přesný výraz, co znamená, Různé, informace, význam pojmu, formulace, co to je, slovo, popis, synonymum, Různé, slovník

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dobírka? resp. jaký je přesný význam slova Dobírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dobírka, odpověď na dotaz co je to Dobírka?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dobírka hledat i v jiných kategoriích (než Různé) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde