Co je to?
Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Co je to Depozitář? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Depozitář?

Depozitář je označení prostoru, ve kterém jsou uloženy muzeální sbírky. Může se jednat o místnosti nebo budovu. V depozitáři není jen dostatek místa pro vhodné uložení jednotlivých předmětů, ale také je zde zajištěna ideální teplota, světlo a vlhkost, takže i bez další péče nedochází k poškozování předmětů například působením prachu, škůdců či plísní.
V depozitáři je potřeba kvalitního a stabilního nábytku, vstupovat do něj by měly pouze oprávněné osoby a ve speciálním oděvu nebo obuvi.

Význam slova, termín, co je to Depozitář? Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Depozitář) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Depozitář je v kategorii Různé

Klíčová slova: informace, Různé, termín, vysvětlení, popis, význam, co to je, přesný výraz, popis, co znamená, definice, heslo, slovník, Depozitář, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Depozitář? resp. jaký je význam slova Depozitář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Depozitář, odpověď na dotaz co je to Depozitář?. Víte např. kdo to je Trockista? Znáte a víte kdo je Podiatr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.