Co je to?
Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Co je to Depozitář? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Depozitář?

Depozitář je označení prostoru, ve kterém jsou uloženy muzeální sbírky. Může se jednat o místnosti nebo budovu. V depozitáři není jen dostatek místa pro vhodné uložení jednotlivých předmětů, ale také je zde zajištěna ideální teplota, světlo a vlhkost, takže i bez další péče nedochází k poškozování předmětů například působením prachu, škůdců či plísní.
V depozitáři je potřeba kvalitního a stabilního nábytku, vstupovat do něj by měly pouze oprávněné osoby a ve speciálním oděvu nebo obuvi.

Význam slova, termín, co je to Depozitář? Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Depozitář patří do kategorie Různé

Klíčová slova: slovo, Různé, definice, přesný význam, Depozitář, formulace, informace, termín, přesný výraz, Různé, synonymum, slovník, význam slova, význam, popis, vysvětlení

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Depozitář? resp. co se přesně ukrývá za slovem Depozitář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Depozitář, odpověď na dotaz co je to Depozitář?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Rafael Nadal? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.