Co je to?
Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Co je to Depozitář? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Depozitář?

Depozitář je označení prostoru, ve kterém jsou uloženy muzeální sbírky. Může se jednat o místnosti nebo budovu. V depozitáři není jen dostatek místa pro vhodné uložení jednotlivých předmětů, ale také je zde zajištěna ideální teplota, světlo a vlhkost, takže i bez další péče nedochází k poškozování předmětů například působením prachu, škůdců či plísní.
V depozitáři je potřeba kvalitního a stabilního nábytku, vstupovat do něj by měly pouze oprávněné osoby a ve speciálním oděvu nebo obuvi.

Význam slova, termín, co je to Depozitář? Odborný výraz, definice slova Depozitář. Co znamená pojem Depozitář z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Depozitář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Depozitář je v sekci Různé

Klíčová slova: termín, Různé, slovo, význam slova, wiki, heslo, popis, informace, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, pojem, definice, Depozitář, slovník

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Depozitář? resp. co znamená slovo Depozitář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Depozitář, odpověď na dotaz co je to Depozitář?. Víte např. kdo to je Trockista? Znáte a víte kdo je Podiatr? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.