Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Co to je Czech point? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Czech point?

Czech POINT je zkratka s významem Český Podací Ověřovací a Informační Národní Terminál. Jedná se o kontaktní místo veřejné správy, které poskytuje občanům ověřené údaje vedené v centrálních registrech, jako jsou rejstřík trestů, obchodní rejstřík nebo registr živnostenského podnikání.
Mělo by to napomoci zabránit zdlouhavému obcházení jednotlivých úřadů a umožnit získání všech důležitých údajů na jednom místě.

Význam slova, termín, co je to Czech point? Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Czech point můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Czech point je v sekci Různé

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, slovo, pojem, význam slova, informace, význam pojmu, wiki, definice, Czech point, synonymum, popis, vysvětlení, formulace, přesný význam, termín

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Czech point? resp. co znamená výraz Czech point? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Czech point, odpověď na dotaz co je to Czech point?. Víte např. kdo to je William Shakespeare? Znáte a víte kdo je Švejk? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.