Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Co to je Czech point? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Czech point?

Czech POINT je zkratka s významem Český Podací Ověřovací a Informační Národní Terminál. Jedná se o kontaktní místo veřejné správy, které poskytuje občanům ověřené údaje vedené v centrálních registrech, jako jsou rejstřík trestů, obchodní rejstřík nebo registr živnostenského podnikání.
Mělo by to napomoci zabránit zdlouhavému obcházení jednotlivých úřadů a umožnit získání všech důležitých údajů na jednom místě.

Význam slova, termín, co je to Czech point? Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Czech point se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: Různé, synonymum, co znamená, slovník, Czech point, slovo, přesný výraz, wiki, Czech point, informace, pojem, popis, význam, formulace, termín, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Czech point? resp. jaký je přesný význam slova Czech point? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Czech point, odpověď na dotaz co je to Czech point?. Víte např. kdo to je Jaromír Jágr? Znáte a víte kdo je Švejk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.