Co je to?
Definice výrazu Cyklostezka. Co znamená odborný pojem Cyklostezka z kategorie Různé?

Co to je Cyklostezka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cyklostezka

Cyklostezka je označení speciální komunikace určené cyklistům. Je označena dopravní značkou, může se jednat i o jízdní pás. Jiný název pro cyklostezku je stezka pro cyklisty nebo cyklistická stezka. Po cyklostezce se jezdí pouze na jízdním kole, u nás mohou používat cyklostezku i ti, kteří jezdí na kolečkových bruslích nebo lyžaři.
Autům a motocyklům je vjezd na cyklostezku zakázán. Po cyklostezkách by se také neměli pohybovat chodci. Cyklostezky jsou vzájemně propojeny a vytvářejí celé sítě určené milovníkům jízdy na kole.

Význam slova, termín, co je to Cyklostezka? Definice výrazu Cyklostezka. Co znamená odborný pojem Cyklostezka z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cyklostezka s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cyklostezka se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: Různé, wiki, slovo, význam pojmu, slovník, popis, informace, vysvětlení, přesný význam, formulace, pojem, synonymum, co to je, heslo, popis

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Cyklostezka? resp. co znamená Cyklostezka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklostezka, odpověď na dotaz co je to Cyklostezka?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je Trockista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.