Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Co to je Chronologie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chronologie?

Chronologie je název vědy, která se zabývá měřením času a k tomu používanými předměty a postupy. Jedná se o pomocnou historickou vědu, jejíž název pochází z řeckého chronos – čas.
Chronologie má několik druhů: jednotkami času se zabývá matematická neboli astrologická chronologie, historická chronologie se věnuje vývoji způsobů dělení času a jeho měření v různých obdobích a kulturách z praktického i teoretického hlediska.

Význam slova, termín, co je to Chronologie? Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Chronologie s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Chronologie je v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, popis, termín, informace, Chronologie, vysvětlení, popis, význam slova, definice, význam pojmu, Různé, slovo, synonymum, co znamená, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Chronologie? resp. co je to Chronologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chronologie, odpověď na dotaz co je to Chronologie?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Sluníčkář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.