Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Co to je Chronologie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Chronologie?

Chronologie je název vědy, která se zabývá měřením času a k tomu používanými předměty a postupy. Jedná se o pomocnou historickou vědu, jejíž název pochází z řeckého chronos – čas.
Chronologie má několik druhů: jednotkami času se zabývá matematická neboli astrologická chronologie, historická chronologie se věnuje vývoji způsobů dělení času a jeho měření v různých obdobích a kulturách z praktického i teoretického hlediska.

Význam slova, termín, co je to Chronologie? Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Chronologie? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Chronologie je v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, pojem, význam, formulace, synonymum, význam slova, slovo, termín, co to je, vysvětlení, Různé, definice, přesný význam, co znamená, Chronologie

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Chronologie? resp. jaká je definice termínu Chronologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chronologie, odpověď na dotaz co je to Chronologie?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Sluníčkář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.