Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Co to je Chronologie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chronologie?

Chronologie je název vědy, která se zabývá měřením času a k tomu používanými předměty a postupy. Jedná se o pomocnou historickou vědu, jejíž název pochází z řeckého chronos – čas.
Chronologie má několik druhů: jednotkami času se zabývá matematická neboli astrologická chronologie, historická chronologie se věnuje vývoji způsobů dělení času a jeho měření v různých obdobích a kulturách z praktického i teoretického hlediska.

Význam slova, termín, co je to Chronologie? Odborný termín, výraz, slovo Chronologie. Co znamená pojem Chronologie z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Chronologie? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Chronologie je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, Různé, význam pojmu, význam, Různé, pojem, co znamená, definice, vysvětlení, heslo, synonymum, Chronologie, informace, přesný výraz, Chronologie, význam slova

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Chronologie? resp. jaký je přesný význam slova Chronologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chronologie, odpověď na dotaz co je to Chronologie?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Reverend? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.