Co je to?
Odborný výraz, definice slova Charita. Co znamená pojem Charita z kategorie Různé?

Co je to Charita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Charita

Charita neboli dobročinnost může být označením činnosti, která je organizovaná na základě lásky k bližnímu a ve snaze o jeho podporu. Jak termín označuje charita organizovanou péči o lidi různě postižené – stářím, opuštěním, nemocí, zraněním, vyhnáním z vlasti.
Charita poskytuje základní sociální pomoc, popřípadě právní poradenství. Jako charita se také označují organizace, které se zabývají výběrem finančních příspěvků či věcných darů od dobrovolných dárců.

Význam slova, termín, co je to Charita? Odborný výraz, definice slova Charita. Co znamená pojem Charita z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Charita s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Charita je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam, přesný význam, význam pojmu, co to je, co znamená, slovník, význam slova, Různé, Různé, informace, Charita, pojem, heslo, termín, popis, slovo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Charita? resp. jaký je přesný význam slova Charita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charita, odpověď na dotaz co je to Charita?. Víte např. kdo to je Karel Kryl? Znáte a víte kdo je Apoštol? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Charita i v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.