Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Co je to Černá kuchyně? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Černá kuchyně

Černá kuchyně je označení vyhrazeného prostoru v domě, ve kterém býval umístěn velký otevřený komín s otevřeným ohništěm. Později se místo nich začala využívat další topná tělesa, pece nebo sporáky. Černá kuchyně bývala umístěna v zadních nebo bočních částech domu nebo větších síní.
Součástí černé kuchyně byl také kotel nebo zdroj vody. V kotli se vyvařovalo prádlo nebo se vařila potrava pro dobytek. V komíně se také udilo maso. V současnosti se černé kuchyně používají především při zpracování většího množství masa, například při zabijačce.

Význam slova, termín, co je to Černá kuchyně? Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Černá kuchyně? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Černá kuchyně je v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, význam, přesný význam, slovník, Různé, popis, informace, co znamená, synonymum, vysvětlení, formulace, termín, heslo, význam slova, definice

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Černá kuchyně? resp. jaká je definice termínu Černá kuchyně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá kuchyně, odpověď na dotaz co je to Černá kuchyně?. Víte např. kdo to je Humanista? Znáte a víte kdo je Agronom? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.