Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Co je to Černá kuchyně? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Černá kuchyně

Černá kuchyně je označení vyhrazeného prostoru v domě, ve kterém býval umístěn velký otevřený komín s otevřeným ohništěm. Později se místo nich začala využívat další topná tělesa, pece nebo sporáky. Černá kuchyně bývala umístěna v zadních nebo bočních částech domu nebo větších síní.
Součástí černé kuchyně byl také kotel nebo zdroj vody. V kotli se vyvařovalo prádlo nebo se vařila potrava pro dobytek. V komíně se také udilo maso. V současnosti se černé kuchyně používají především při zpracování většího množství masa, například při zabijačce.

Význam slova, termín, co je to Černá kuchyně? Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Černá kuchyně? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Černá kuchyně je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, popis, co znamená, přesný význam, slovo, význam slova, význam, definice, synonymum, Černá kuchyně, Různé, informace, pojem, slovník, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Černá kuchyně? resp. jaký je význam slova Černá kuchyně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá kuchyně, odpověď na dotaz co je to Černá kuchyně?. Víte např. kdo to je Humanista? Znáte a víte kdo je Agronom? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.