Co je to?
Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Co je to Černá kuchyně? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Černá kuchyně?

Černá kuchyně je označení vyhrazeného prostoru v domě, ve kterém býval umístěn velký otevřený komín s otevřeným ohništěm. Později se místo nich začala využívat další topná tělesa, pece nebo sporáky. Černá kuchyně bývala umístěna v zadních nebo bočních částech domu nebo větších síní.
Součástí černé kuchyně byl také kotel nebo zdroj vody. V kotli se vyvařovalo prádlo nebo se vařila potrava pro dobytek. V komíně se také udilo maso. V současnosti se černé kuchyně používají především při zpracování většího množství masa, například při zabijačce.

Význam slova, termín, co je to Černá kuchyně? Odborný výraz, definice slova Černá kuchyně. Co znamená pojem Černá kuchyně z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Černá kuchyně s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Černá kuchyně patří do kategorie Různé

Klíčová slova: co znamená, heslo, význam slova, přesný výraz, přesný význam, wiki, co to je, vysvětlení, informace, pojem, synonymum, Různé, termín, definice, popis, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Černá kuchyně? resp. co vlastně znamená slovo Černá kuchyně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá kuchyně, odpověď na dotaz co je to Černá kuchyně?. Víte např. kdo to je Thorin Pavéza? Znáte a víte kdo je Ondřej Vetchý? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.