Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co to je Časová flexibilita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Časová flexibilita?

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Význam slova, termín, co je to Časová flexibilita? Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Časová flexibilita? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Časová flexibilita se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: definice, popis, co znamená, co to je, přesný význam, wiki, význam pojmu, popis, informace, vysvětlení, formulace, pojem, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Časová flexibilita? resp. co to je Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Konduktér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Časová flexibilita hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.