Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Co to je Časová flexibilita? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Časová flexibilita?

Časová flexibilita neboli pružnost představuje častý požadavek zaměstnavatelů kladený na potencionální zaměstnance. Jde tedy o to, aby uchazeč o práci byl ochoten přistoupit prakticky na jakoukoli pracovní dobu (což by se nemělo týkat požadavku na práci na směny). Co už není v nabídkách práce uvedeno explicitně, zahrnuje to také ochotu k přesčasům. Jedná se tedy o časovou přizpůsobivost zaměstnance vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Význam slova, termín, co je to Časová flexibilita? Odborný termín, výraz, slovo Časová flexibilita. Co znamená pojem Časová flexibilita z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Časová flexibilita se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Časová flexibilita je v kategorii Různé

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, přesný výraz, slovník, synonymum, význam pojmu, co to je, Časová flexibilita, Různé, popis, význam, informace, wiki, co znamená, formulace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Časová flexibilita? resp. jaký je význam slova Časová flexibilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Časová flexibilita, odpověď na dotaz co je to Časová flexibilita?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Konduktér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.