Co je to?
Výraz, termín, definice slova Carsharing. Co znamená odborný pojem Carsharing z kategorie Různé?

Co je to Carsharing? Význam slova

Co znamená termín Carsharing? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Carsharing je anglický výraz pro sdílení aut. Jedná se o případ, kdy by se jednomu člověku vlastnictví a provoz auta nevyplatily. Může jít o sdružení jedinců, kteří se spojují oficiálně či neoficiálně a stávají se spoluvlastníky automobilů.
Carsharing je kombinaci veřejné a individuální dopravy. Někdy se jedná i o formu podnikání, podobné nebo stejné jako veřejné půjčovny aut.

Význam slova, termín, co je to Carsharing? Výraz, termín, definice slova Carsharing. Co znamená odborný pojem Carsharing z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Carsharing je v sekci Různé

Klíčová slova: popis, význam, přesný význam, termín, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, Různé, formulace, Různé, wiki, význam slova, Carsharing, synonymum, Carsharing, heslo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Carsharing? resp. co se skrývá pod slovem Carsharing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carsharing, odpověď na dotaz co je to Carsharing?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Otorinolaryngolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Carsharing v jiné sekci než Různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.