Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čakra. Co znamená odborný pojem Čakra z kategorie Různé?

Co je to Čakra? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čakra

Slovo čakra můžeme často slyšet v souvislosti s alternativní medicínou. Vychází to z hinduismu a dalších podobných myšlenkových směrů. Ty tvrdí, že pro zachování rovnováhy v těle je důležité, aby v lidském organismu rovnoměrně proudila energie. Ta se údajně koncentruje v sedmi hlavních bodech, jakýchsi energetických centrech, která jsou označována jako čakry.

Význam slova, termín, co je to Čakra? Výraz, termín, definice slova Čakra. Co znamená odborný pojem Čakra z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Čakra) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Čakra je v kategorii Různé

Co znamená pojem Čakra? Výraz, definice slova z Wikipedie

Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu. Současná věda však nezná žádný fenomén, který by čakrám odpovídal. Níže uvedené teorie nejsou potvrzeny žádnými objektivními medicínskými testy.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, termín, pojem, wiki, informace, heslo, slovo, Čakra, definice, přesný význam, co znamená, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čakra? resp. jaký je význam slova Čakra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čakra, odpověď na dotaz co je to Čakra?. Víte např. kdo to je Iluminát? Znáte a víte kdo je Kmotr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Čakra hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.