Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čakra. Co znamená odborný pojem Čakra z kategorie Různé?

Co je to Čakra? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Čakra?

Slovo čakra můžeme často slyšet v souvislosti s alternativní medicínou. Vychází to z hinduismu a dalších podobných myšlenkových směrů. Ty tvrdí, že pro zachování rovnováhy v těle je důležité, aby v lidském organismu rovnoměrně proudila energie. Ta se údajně koncentruje v sedmi hlavních bodech, jakýchsi energetických centrech, která jsou označována jako čakry.

Význam slova, termín, co je to Čakra? Výraz, termín, definice slova Čakra. Co znamená odborný pojem Čakra z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čakra? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Čakra je v sekci Různé

Klíčová slova: význam, význam pojmu, význam slova, informace, Čakra, Různé, co to je, wiki, slovník, Různé, vysvětlení, přesný výraz, definice, synonymum, popis, heslo

Co označuje termín Čakra? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů, energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu. Současná věda však nezná žádný fenomén, který by čakrám odpovídal. Níže uvedené teorie nejsou potvrzeny žádnými objektivními medicínskými testy.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Čakra? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čakra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čakra, odpověď na dotaz co je to Čakra?. Víte např. kdo to je Karel Dolejší? Znáte a víte kdo je Udavač? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.