Co je to?
Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Co je to Brutto? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Brutto

Brutto znamená "hrubý". Používá se v souvislosti s hmotností - hmotnost brutto je hmotnost výrobku včetně obalu. Hmotnost samotného obsahu je označována jako čistá hmotnost, netto. Můžeme se setkat i s pojmem brutto mzda, tj, hrubá mzda (částka před zdaněním).

Význam slova, termín, co je to Brutto? Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Brutto) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Brutto patří do kategorie Různé

Klíčová slova: co to je, slovo, informace, přesný výraz, význam, Různé, heslo, význam slova, definice, wiki, pojem, Brutto, vysvětlení, co znamená, formulace, Brutto

Co znamená pojem Brutto? Výraz, definice slova z Wikipedie

Brutto (ital. brutto, nečistý, ošklivý), zkráceně btto, může znamenat:
brutto váha – včetně obalu; rozdíl brutto – netto = tara
brutto mzda – včetně daní, hrubá mzda[zdroj?]
brutto registrovaná tuna – zastaralá jednotka lodního objemu
brutto (obal)

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Brutto? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Brutto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brutto, odpověď na dotaz co je to Brutto?. Víte např. kdo to je Larry Page? Znáte a víte kdo je Whitney Houston? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Brutto hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?