Co je to?
Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Co je to Brutto? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Brutto?

Brutto znamená "hrubý". Používá se v souvislosti s hmotností - hmotnost brutto je hmotnost výrobku včetně obalu. Hmotnost samotného obsahu je označována jako čistá hmotnost, netto. Můžeme se setkat i s pojmem brutto mzda, tj, hrubá mzda (částka před zdaněním).

Význam slova, termín, co je to Brutto? Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Brutto? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Brutto se nachází v kategorii Různé

Co znamená pojem Brutto? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Brutto (ital. brutto, nečistý, ošklivý), zkráceně btto, může znamenat:
brutto váha – včetně obalu; rozdíl brutto – netto = tara
brutto mzda – včetně daní, hrubá mzda[zdroj?]
brutto registrovaná tuna – zastaralá jednotka lodního objemu
brutto (obal)

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: Brutto, heslo, slovo, pojem, význam pojmu, co to je, informace, formulace, wiki, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, přesný význam, význam slova, slovník

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Brutto? resp. jaká je definice slova Brutto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brutto, odpověď na dotaz co je to Brutto?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Anarchista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Brutto hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?