Co je to?
Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Co je to Brutto? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Brutto

Brutto znamená "hrubý". Používá se v souvislosti s hmotností - hmotnost brutto je hmotnost výrobku včetně obalu. Hmotnost samotného obsahu je označována jako čistá hmotnost, netto. Můžeme se setkat i s pojmem brutto mzda, tj, hrubá mzda (částka před zdaněním).

Význam slova, termín, co je to Brutto? Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Brutto sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Brutto je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, pojem, přesný význam, wiki, synonymum, formulace, slovo, heslo, význam pojmu, přesný výraz, Různé, Brutto, Brutto, Různé, co znamená

Co označuje termín Brutto? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Brutto (ital. brutto, nečistý, ošklivý), zkráceně btto, může znamenat:
brutto váha – včetně obalu; rozdíl brutto – netto = tara
brutto mzda – včetně daní, hrubá mzda[zdroj?]
brutto registrovaná tuna – zastaralá jednotka lodního objemu
brutto (obal)

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Brutto? resp. jaký je význam slova Brutto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brutto, odpověď na dotaz co je to Brutto?. Víte např. kdo to je Zmocnitel? Znáte a víte kdo je Whitney Houston? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Brutto i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?