Co je to?
Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Co je to Brutto? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Brutto

Brutto znamená "hrubý". Používá se v souvislosti s hmotností - hmotnost brutto je hmotnost výrobku včetně obalu. Hmotnost samotného obsahu je označována jako čistá hmotnost, netto. Můžeme se setkat i s pojmem brutto mzda, tj, hrubá mzda (částka před zdaněním).

Význam slova, termín, co je to Brutto? Definice výrazu, termínu Brutto. Co znamená odborný pojem Brutto z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Brutto? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Brutto se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný výraz, termín, Brutto, co to je, Různé, co znamená, vysvětlení, pojem, definice, Různé, slovník, popis, informace, význam pojmu, význam, heslo

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Brutto dozvíte následující

Brutto (ital. brutto, nečistý, ošklivý), zkráceně btto, může znamenat:
brutto váha – včetně obalu; rozdíl brutto – netto = tara
brutto mzda – včetně daní, hrubá mzda[zdroj?]
brutto registrovaná tuna – zastaralá jednotka lodního objemu
brutto (obal)

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Brutto? resp. co vlastně znamená slovo Brutto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brutto, odpověď na dotaz co je to Brutto?. Víte např. kdo to je Předškolák? Znáte a víte kdo je Whitney Houston? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?