Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Co znamená termín Brojler? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Význam slova, termín, co je to Brojler? Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Brojler se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, Různé, wiki, co to je, význam, Různé, definice, slovo, Brojler, co znamená, pojem, význam slova, přesný význam, Brojler, informace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Brojler? resp. co znamená výraz Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Sloupkař? Znáte a víte kdo je Brahmá? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brojler v jiné sekci než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?