Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Co je to Brojler? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Brojler

Brojler byl původně název kuřete hmotnosti 1,5 kg určeného pro porážku v rychlovýkrmu. Nazývají se tak i další zvířata, která jsou produkty rychlovýkrmu. Tato zvířata jsou cíleně vykrmována, aby za krátkou dobu výrazně zvýšila svou váhu, především kosterní svalovinu.
Pro výkrm brojlerů se používají krmné směsi, které obsahují základní látky, minerály, aminokyseliny, vitamíny a další doplňky.

Význam slova, termín, co je to Brojler? Odborný výraz, definice slova Brojler. Co znamená pojem Brojler z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Brojler) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Brojler je v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, vysvětlení, Různé, definice, informace, termín, heslo, slovo, co to je, přesný výraz, přesný význam, formulace, co znamená, význam, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Brojler? resp. co znamená slovo Brojler? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brojler, odpověď na dotaz co je to Brojler?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Otaku? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Brojler hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?