Co je to?
Odborný výraz, definice slova Briliant. Co znamená pojem Briliant z kategorie Různé?

Co je to Briliant? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Briliant?

Jako briliant označujeme diamant nebo jiný drahý kámen vybroušený do briliantového brusu. Ten má 57 faset (plošek) a zajišťuje, že lesk kamene vynikne maximálním možným způsobem.

Význam slova, termín, co je to Briliant? Odborný výraz, definice slova Briliant. Co znamená pojem Briliant z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Briliant s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Briliant se nachází v sekci Různé

Co znamená pojem Briliant? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Briliant je diamant či jiný drahokam, vybroušený do zvláštní formy s mnoha ploškami tak, aby vynikl jeho lesk.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, popis, Různé, co to je, informace, přesný význam, slovo, heslo, termín, význam, popis, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Briliant? resp. co znamená Briliant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Briliant, odpověď na dotaz co je to Briliant?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Abiturient? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.