Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Co je to Bossing? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bossing?

Bossing je jedním z typů šikany na pracovišti. Jedná se o šikanu prováděnou nadřízenými. V takovém případě nadřízený systematicky vyvíjí nátlak na podřízeného a snaží se ho přimět k tomu, aby se něčemu přizpůsobil, nebo si chce vynutit poslušnost.
Může jít i o situaci, kdy chce šéf přinutit zaměstnance, aby sám podal výpověď. Termín bossing zavedl na základě svého výzkumu S. Kile jako jednu z forem mobbingu.

Význam slova, termín, co je to Bossing? Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bossing s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bossing se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: přesný význam, Různé, slovo, co znamená, Bossing, popis, Různé, termín, popis, heslo, definice, pojem, přesný výraz, slovník, vysvětlení

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Bossing? resp. jaký je přesný význam slova Bossing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bossing, odpověď na dotaz co je to Bossing?. Víte např. kdo to je Mormon? Znáte a víte kdo je Quasimodo? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bossing v jiné sekci než Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.