Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Co je to Bossing? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bossing

Bossing je jedním z typů šikany na pracovišti. Jedná se o šikanu prováděnou nadřízenými. V takovém případě nadřízený systematicky vyvíjí nátlak na podřízeného a snaží se ho přimět k tomu, aby se něčemu přizpůsobil, nebo si chce vynutit poslušnost.
Může jít i o situaci, kdy chce šéf přinutit zaměstnance, aby sám podal výpověď. Termín bossing zavedl na základě svého výzkumu S. Kile jako jednu z forem mobbingu.

Význam slova, termín, co je to Bossing? Výraz, termín, definice slova Bossing. Co znamená odborný pojem Bossing z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bossing je v kategorii Různé

Klíčová slova: definice, přesný význam, Různé, Bossing, wiki, Různé, informace, formulace, vysvětlení, popis, Bossing, význam slova, co to je, přesný výraz, slovník, pojem

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Bossing? resp. co přesně znamená slovo Bossing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bossing, odpověď na dotaz co je to Bossing?. Víte např. kdo to je Ilona Csáková? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.