Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Význam slova, termín, co je to Bohémský život? Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bohémský život s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bohémský život patří do kategorie Různé

Klíčová slova: slovo, formulace, Bohémský život, slovník, přesný výraz, heslo, význam pojmu, Různé, informace, Bohémský život, přesný význam, pojem, definice, wiki, co znamená, co to je

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bohémský život? resp. co přesně znamená slovo Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Věra Jourová? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.