Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Význam slova, termín, co je to Bohémský život? Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bohémský život s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Bohémský život se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: Různé, heslo, Různé, popis, termín, co to je, pojem, přesný výraz, formulace, význam slova, význam, definice, přesný význam, význam pojmu, synonymum, Bohémský život

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Bohémský život? resp. co přesně označuje termín Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.