Co je to?
Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Co je to Benefit? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Benefit?

Benefit označuje určitý druh výhody nebo systému hodnocení. Nejčastěji užívané jsou benefity zaměstnanecké, které zaměstnavatel poskytne zaměstnanci mimo mzdu, tedy navíc. Benefit není právně vymahatelný. Lze ho poskytovat ve finanční podobě, hmotné formě nebo jako nějakou nadstandardní službu.
Nejčastější benefity jsou dovolená navíc, závodní stravování nebo stravenky, občerstvení zdarma, rekreace a příspěvky na dovolenou, pružná pracovní doba a nadstandardní pracovní vybavení (např. notebook).

Význam slova, termín, co je to Benefit? Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Benefit patří do sekce Různé

Klíčová slova: Benefit, přesný výraz, definice, synonymum, vysvětlení, pojem, Benefit, význam pojmu, Různé, význam slova, přesný význam, co to je, formulace, termín, slovo, význam

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Benefit? resp. jaký je význam pojmu Benefit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benefit, odpověď na dotaz co je to Benefit?. Víte např. kdo to je Jiří Sovák? Znáte a víte kdo je Petra Černocká? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.