Co je to?
Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Co je to Benefit? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Benefit?

Benefit označuje určitý druh výhody nebo systému hodnocení. Nejčastěji užívané jsou benefity zaměstnanecké, které zaměstnavatel poskytne zaměstnanci mimo mzdu, tedy navíc. Benefit není právně vymahatelný. Lze ho poskytovat ve finanční podobě, hmotné formě nebo jako nějakou nadstandardní službu.
Nejčastější benefity jsou dovolená navíc, závodní stravování nebo stravenky, občerstvení zdarma, rekreace a příspěvky na dovolenou, pružná pracovní doba a nadstandardní pracovní vybavení (např. notebook).

Význam slova, termín, co je to Benefit? Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Benefit? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Benefit je v sekci Různé

Klíčová slova: pojem, termín, formulace, Různé, význam slova, Benefit, vysvětlení, co znamená, význam, Benefit, co to je, synonymum, přesný význam, přesný výraz, popis, slovník

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Benefit? resp. jaká je definice termínu Benefit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benefit, odpověď na dotaz co je to Benefit?. Víte např. kdo to je Sodomita? Znáte a víte kdo je Petra Černocká? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.