Co je to?
Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Co je to Benefit? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Benefit?

Benefit označuje určitý druh výhody nebo systému hodnocení. Nejčastěji užívané jsou benefity zaměstnanecké, které zaměstnavatel poskytne zaměstnanci mimo mzdu, tedy navíc. Benefit není právně vymahatelný. Lze ho poskytovat ve finanční podobě, hmotné formě nebo jako nějakou nadstandardní službu.
Nejčastější benefity jsou dovolená navíc, závodní stravování nebo stravenky, občerstvení zdarma, rekreace a příspěvky na dovolenou, pružná pracovní doba a nadstandardní pracovní vybavení (např. notebook).

Význam slova, termín, co je to Benefit? Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Benefit se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Benefit se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: popis, význam slova, slovo, význam, Různé, heslo, vysvětlení, formulace, pojem, synonymum, popis, Benefit, co znamená

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Benefit? resp. co to je Benefit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benefit, odpověď na dotaz co je to Benefit?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Podruh? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Benefit i v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.