Co je to?
Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Co je to Benefit? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Benefit?

Benefit označuje určitý druh výhody nebo systému hodnocení. Nejčastěji užívané jsou benefity zaměstnanecké, které zaměstnavatel poskytne zaměstnanci mimo mzdu, tedy navíc. Benefit není právně vymahatelný. Lze ho poskytovat ve finanční podobě, hmotné formě nebo jako nějakou nadstandardní službu.
Nejčastější benefity jsou dovolená navíc, závodní stravování nebo stravenky, občerstvení zdarma, rekreace a příspěvky na dovolenou, pružná pracovní doba a nadstandardní pracovní vybavení (např. notebook).

Význam slova, termín, co je to Benefit? Odborný výraz, definice slova Benefit. Co znamená pojem Benefit z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Benefit) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Benefit je v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, wiki, pojem, přesný význam, formulace, Benefit, informace, popis, Různé, význam pojmu, význam, přesný výraz, synonymum, význam slova, definice

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Benefit? resp. jaký je význam slova Benefit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benefit, odpověď na dotaz co je to Benefit?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Benefit v jiné sekci než Různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.