Co je to?
Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bauch?

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.

Význam slova, termín, co je to Bauch? Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bauch se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, přesný výraz, formulace, vysvětlení, Bauch, definice, popis, synonymum, přesný význam, co to je, Bauch, Různé, slovník, slovo, Různé

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bauch? resp. jaký je význam pojmu Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Andrew Stroehlein? Znáte a víte kdo je Adriana Krnáčová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.