Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Avízo

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Význam slova, termín, co je to Avízo? Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Avízo? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Avízo je v kategorii Různé

Klíčová slova: formulace, co to je, popis, Různé, Avízo, synonymum, význam pojmu, význam, informace, slovo, definice, význam slova, wiki, Různé, termín, Avízo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Avízo? resp. jaký je význam slova Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Petr Hapka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Avízo hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.