Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Avízo

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Význam slova, termín, co je to Avízo? Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Avízo můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Avízo se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: termín, přesný výraz, wiki, Různé, popis, definice, slovo, pojem, heslo, co to je, formulace, vysvětlení, synonymum

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Avízo? resp. co znamená Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Mary Poppins? Znáte a víte kdo je Jiří Ovčáček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Avízo i v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.