Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Avízo

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Význam slova, termín, co je to Avízo? Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Avízo s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Avízo se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: wiki, slovo, co znamená, slovník, význam pojmu, synonymum, Avízo, informace, co to je, Avízo, Různé, Různé, formulace, přesný význam, význam slova, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Avízo? resp. co vlastně znamená slovo Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Petr Hapka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Avízo i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.