Co je to?
Definice výrazu, termínu Avalon. Co znamená odborný pojem Avalon z kategorie Různé?

Co je to Avalon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Avalon?

Název Avalon patří do stejné kategorie jako Atlantida. Jedná se o mýtický ostrov z legend o králi Artušovi. Ostrov byl proslavený svými jablky. Podle legendy jde o místo posledního odpočinku krále Artuše a jeho ženy. V literatuře se poprvé s pojmem Avalon můžeme setkat ve dvanáctém století autora Geoffreyho z Monmouthu.

Význam slova, termín, co je to Avalon? Definice výrazu, termínu Avalon. Co znamená odborný pojem Avalon z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Avalon můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Avalon se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: synonymum, formulace, vysvětlení, pojem, popis, informace, slovo, wiki, definice, co to je, význam, přesný výraz, co znamená, heslo, Různé

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Avalon? resp. co to je Avalon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avalon, odpověď na dotaz co je to Avalon?. Víte např. kdo to je Ivan Vladimirovič Mičurin? Znáte a víte kdo je Hajný? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Avalon i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?